Презентація проекту Happy Wake-Up - молодіжного конкурсу для талановитих студентів та учнів ІТ-напрямків

Зображення користувача Ivan Dyachyshyn.
25 квітня, о 13:00 в аудиторії А-13, (1ий корпус) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться презентація проекту Happy Wake-Up - молодіжного конкурсу для талановитих студентів та учнів ІТ-напрямків.

Проект Happy Wake-up - молодіжний конкурс для талановитих студентів та учнів, організаторами якого виступає компанія Global Management Challenge спільно з бізнес-інкубатором Happy Farm.

Happy Farm – бізнес-інкубатор, який надає послуги розвитку бізнес-проектів для підприємців-початківців (або компаній), а також передбачає подальше супроводження та залучення інвестицій.

Happy Wake-up – перший міжнародний конкурс для студентів та учнів IT-напрямків, який надає можливість кращим учасникам створити бізнес-проект та залучити до нього інвестиції.

Участь у Міжнародному конкурсі Happy Wake-up – це можливість для студентів та учнів бути поміченими національними та міжнародними інвесторами та провідними роботодавцями.

Конкурс Happy Wake-up складається з декількох етапів:

  1. Онлайн вирішення спеціалізованих кейсів для відбору кращих учасників конкурсу за номінаціями.
  2. Проведення навчальної програми, для учасників конкурсу на базі бізнес-інкубатора Happy Farm, з метою розробки командами прототипів продуктів, за підтримки закріплених локальних менторів за кожною командою.
  3. Захист учасниками своїх проектів, визначення резидентів бізнес-інкубатора Happy Farm та учасників проекту Happy School (безкоштовна школа підприємництва для молоді).

З 20 березня по 10 травня 2013 року проходитиме реєстрація студентів та учнів у конкурсі Happy Wake-up. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, студентам та учням необхідно пройти реєстрацію на http://bit.ly/happywakeup та вирішити спеціалізований кейс.

 

Участь у конкурсі Happy Wake-up для студентів та учнів є безкоштовною.

Конкурс Happy Wake-up для України – це не тільки підвищення конкурентоспроможності молодих студентів та учнів на вітчизняному та міжнародному ринку, але і прискорення інноваційного розвитку держави, формування іміджу України як держави інноваційно-розвиненої та привабливої на міжнародній арені.

Детальну інформацію щодо чемпіонату можна знайти за адресою: http://bit.ly/happywakeup

Українська