Інформаційні технології

Зображення користувача Ігор Броновський.

На сьогоднішний день, що таке "інформаційні технології" (ІТ), незнає мабуть тільки Джен (Jen Barber) з серіалу "Комп’ютершики" (The IT Crowd). Та й не дивно, оскільки з цим явищем кожен стикається у повсякденному житті.

На більшості підприємствах, навчальних та державних установах, медицині... (можна довго продовжувати) є люди, які просто не можуть обійтись без комп’ютера в повсякденній роботі. Тому й виникає проблема у обслуговуванні цієї складної та дорогої інфраструктури, що може містити комп’ютери, периферійні пристрої, канали зв’язку, програмні комплекси і тому подібне. Комплекс завдань, які щоденно вирішують спеціалісти галузі є дуже великим і доволі різноманітним. Це й не дивно, адже спеціалізацій є дуже і дуже багато.

Організатори створення Дня Інформаційних Технологій (IT Event) разом із спеціалістами галузі мають на меті показати і розказати про проблеми галузі і можливі варіанти їх рішення, поділитись своїм досвідом роботи у даній сфері.

Метою організації подій (IT Event) та створення сайту стало - об’єднання людей, які працюють у сфері, показати проблеми і їх вирішення.

Коментарі

Зображення користувача Дмитро Кобрин.

про це все

я там був, мені було цікаво.
3 в 1 і печиво, вода і пакетик чаю гарно доповнювали одне одного)
а загалом все було нормально, цікаві доповіді. шкода що не мож було розірватись на три частини щоб послухати усе. найбільш корисним для мене стало почути про новинки html5, особисто я про нього до вчорашнього дня навіть і не чув.

Зображення користувача Ігор Броновський.

Приємно чути, що наші

Приємно чути, що наші сподівання здійснились.
"Розрізатись" не потрібно. Слайди презентацій вже доступні. Фото і відео будуть на сайті незабаром.

Слідкуйте.